سوالات متداول زبان آموزان

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید، لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

عمومی

همه سوالات عمومی
یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟

زبان انگلیسی جزو زبان های سخت به حساب نمی آید ، هر چند زبان راحت و آسانی نیز نیست. طبق تجربیات موسسات مختلف و خود زبان آموزان در سرتاسر دنیا، سختی یا آسانی همیشه در قیاس با یکدیگر مشخص می شود. زبان انگلیسی در مقایسه با زبانی مثل زبان عربی یا زبان روسی زبان آسانی به حساب می آید. در کل چنین زبانی را می توان در درجه متوسط از نظر زبان های دیگر دانست.

آیا شما برای تمامی سطوح کلاس برگزار می کنید؟

از آنجا که این موسسه مرکز تخصصی زبان انگلیسی است، کلیه دور های بین المللی و تخصصی زبان انگلیسی در بالاترین سطوح برگزار می‌شوند.

 
سرعت پیشرفت من در زبان انگلیسی چقدر است؟

جواب این سوال بسیار ساده است: مدت زمان مورد نیاز برای یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگر بستگی به سطح کنونی شما و میزان تمرین و پشتکار شما دارد.

من می خواهم از پایین ترین سطح شروع کنم . آیا شرکت در آزمون تعیین سطح الزامی است؟

بله، الزامی است. معمولا در میان زبان آموزان تعریف دقیقی از عبارت “پایین ترین سطح” وجود نداشته و هر نفر از آن برداشت متفاوتی دارد. به همین خاطر همه افراد می بایست در آزمون تعیین سطح رایگان این مرکز شرکت کنند تامطمئن شویم آیا نیاز به شروع یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدیِ به معنای واقعی وجود دارد یا خیر.

از ما بپرسید

با استفاده از فرم زیر از ما سوال کنید